Oferta pracy

Inżynier Budowy

Echo Investment S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Jako Inżynier Budowy będziesz uczestniczyć w realizacji inwestycji mieszkaniowej przy ul. Widzewskiej w Łodzi.

  • Do Twoich zadań będzie należeć koordynacja i nadzór nad pracami podwykonawców, sprawdzanie zgodności wykonanych prac z projektem, dokumentacją techniczną oraz harmonogramem.

  • Będziesz też odpowiedzialny/a za przygotowanie inwestycji od strony technicznej do odbiorów lokatorskich.

  • Następnie – od grudnia 2022 obejmiesz stanowisko Inżyniera Serwisu Gwarancyjnego i będziesz odpowiedzialny za usuwanie usterek odbiorowych z projektu oraz usterek w okresie rękojmi – wszystkiego Cię nauczymy!

Nasze wymagania

  • Wiedza z obszaru budownictwa mieszkaniowego jest dla nas bardzo ważna, dlatego chcielibyśmy, byś posiadał/a wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa oraz pierwsze doświadczenia na podobnym stanowisku, zdobywane podczas realizacji inwestycji mieszkaniowych.

  • Znajomość procesów budowlanych, technologii i materiałów budowlanych oraz umiejętność czytania dokumentacji budowlanej bardzo ułatwi Twoją codzienną pracę.

  • Chętnie zaprosimy do współpracy osobę chętną do nauki i rozwoju, szczególnie w obszarze serwisu gwarancyjnego.

  • Docenimy również Twoje zaangażowanie, skrupulatność oraz komunikatywność

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z klientem

To oferujemy

  • Możliwość uczestniczenia w realizacji dużej i ciekawej inwestycji mieszkaniowej.

  • Jasną ścieżkę rozwoju i możliwość uzyskiwania coraz większej samodzielności oraz decyzyjności – możliwość awansu na stanowisko Koordynatora ds. jakości.

  • Szansę na poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności poprzez różnorodne szkolenia.

  • Będziesz miał/a okazję współpracować z zespołem profesjonalistów, którzy wprowadzą Cię w codzienne obowiązki oraz podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem

  • Prywatną opieką medyczną oraz kafeterię benefitów, dzięki której będziesz mógł/a wybrać benefity dopasowane do Twoich zainteresowań i pasji – m.in. pakiety sportowe, vouchery do kin, teatrów i wiele innych.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Echo Investment jest deweloperem, budującym w głównych sektorach rynku nieruchomości. Nasze projekty, to miastotwórcze inwestycje, które łączą w sobie wiele funkcji i wnikają w tkankę miasta, tworząc mieszkańcom przestrzeń do życia, pracy i spędzania wolnego czasu.

Przewiń do profilu firmy