Inżynier budowy

Ahead Professionals Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentacji oraz zarządzanie nią na potrzeby inwestycji budowlanych,

  • Niwelowanie niezgodności w dokumentacji technicznej,

  • Kontrolowanie prawidłowości certyfikatów i świadectw wystawianych przez producenta,

  • Prowadzenie archiwum dokumentacji technicznej odbiorowej, podwykonawczej oraz korespondencji,

  • Opracowywanie i wykonywanie protokołów pomiarowych,

  • Monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów,

  • Sprawowanie nadzoru nad prowadzonymi pracami na budowie pod nieobecność kierownika robót,

  • Monitorowanie stanu sprzętu wykorzystywanego podczas prac,

  • Tworzenie raportów z wykonywanych prac,

  • Przestrzeganie i kontrolowanie zasad BHP podczas wykonywanych prac.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (elektrotechnika, mechatronika, budownictwo),

  • Min. roczne doświadczenie w pracy w biurze projektowym lub przy kosztorysach,

  • Znajomość programu Autocad oraz Dialux.

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę,

  • Premię,

  • Możliwość rozwoju,

  • Niezbędne narzędzia do pracy - telefon, laptop, auto służbowe.

Jesteśmy jedną z wiodących agencji rekrutacyjnych w Polsce. Wywodzimy się z marki Job Impulse, obecnej na rynku od 2006 roku. Dzięki doświadczonej kadrze każdego dnia znajdujemy pracę specjalistom w kraju i zagranicą - rekrutujemy na stanowiska średniego i wyższego szczebla w obszarach Logistics, Supply Chain, Engineering, IT, Finance, Sales & Marketing. Twój sukces jest w naszych rękach!

Przewiń do profilu firmy