Oferta pracy

Inżynier budowy

C&S CONSTRUCTION sp. z o.o.O firmie

6 000‐8 500 zł brutto / mies.
  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy młodą firmą z wielkimi ambicjami, nastawioną na sukces, a przy tym zapewnienie miłego środowiska do pracy, w którym wszyscy pracownicy są częścią zespołu i każdy ma realny wpływ na dalszy rozwój firmy. Zajmujemy się głównie budowaniem hal stalowych (wraz z infrastrukturą towarzyszącą) w systemie generalnego wykonawstwa. W związku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Rozwiązywanie bieżących problemów na budowie.
  • Organizowanie i koordynowanie robót budowlanych poszczególnych firm podwykonawczych.
  • Weryfikacja poprawności wykonania prac z projektem.
  • Kontrola podległych pracowników i stanu realizacji powierzonych zadań.
  • Weryfikacja przestrzegania przepisów BHP na terenie budowy.
  • Zamawianie materiałów oraz zlecanie robót budowlanych.
  • Współpraca z Inwestorem.
  • Zarządzanie budżetem budowy.
  • Opracowanie dokumentacji powykonawczej budowy.

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe techniczne o kierunku budowlanym.
  • Praca w delegacji na terenie całego kraju w systemie – 3-4 dni na budowie, 1-2 dni w biurze.
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w budownictwie przemysłowym.
  • Dobra znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office,
  • Ambicja, zaangażowanie i chęć rozwoju.
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności, a nie tylko doświadczenia.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia, niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej, grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Pracę w miłej atmosferze w młodym i ambitnym zespole.

W celu aplikacji proszę użyć przycisku „aplikuj teraz.

Proszę w wiadomości napisać krótką wiadomość o sobie, zachęcającą do swojej kandydatury.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy