Oferta pracy

Inżynier budowy

Carcon Sp. z o.o.O firmie

4 100‐6 400 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Wieluń

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

CARCON to spółka budowlana specjalizująca się w projektowaniu i budowie hal z budynkami biurowymi dla małych i średnich firm.

Wartość poszczególnych inwestycji realizowanych przez firmę 900 000 zł - 6 000 000 zł netto

Na tę chwilę CARCON min. realizuje:

  • Hala 1400 m2 + biurowiec 320m2 Karczew (Warszawa),
  • Hala dwukondygnacyjna z częścią biurową o pow. zabudowy 600m2 Stare Babice (Warszawa)
  • Budowa hali warsztatowej 1000m2 + Biurowiec 250m2 Ruda Śląska,
  • Budowa hali magazynowej (3200m2) + 2 Biurowce (400m2 każdy)- Wrocław
  • Budowa hali produkcyjno magazynowej 1000m2 z budynkiem Biurowym 450m2 - Zabrze
  • Budowa hali warsztatowej (800m2) z budynkiem biurowym 600m2 - Hamburg (Niemcy)
  • Budowy hali produkcyjnej (1400m2) z budynkiem biurowym (390m2) - Bukowiec (Łódź)
  • Budowa hali magazynowej z częścią socjalną (500m2) - Łódź
  • Budowa hali magazynowej (1000m2) + budynku biurowego (400m2) - Zielona Góra
  • Budowa hali produkcyjnej (1200m2) + budynku biurowego (350m2) - Świnoujście
  • Rozbudowa zakładów chemicznych (1000m2) - Wołomin
  • Hala magazynowa 1400m2 - Piaseczno
  • Hala produkcyjna 1600m2 - Piaseczno

Poszukujemy inżynierów budowy na nasze inwestycje.

Inżynier budowy będzie samodzielnie realizował inwestycję budowlaną pod nadzorem Kierownika budowy oraz Dyrektora Technicznego we współpracy z działem zamówień i działem projektowym.

Aktualnie szukamy kierowników - inżynierów na inwestycje w lokalizacjach:

  • Warszawa,
  • Łódź,
  • Wrocław,
  • Zielona Góra,
  • Częstochowa,
  • Katowice,
  • Wolbrom,
  • Piaseczno
  • Świnoujście,

Możliwość rozpoczęcia współpracy od połowy Lipca 2020

Opis stanowiska:

  • pełnienie obowiązków inżyniera budowy,
  • przygotowanie harmonogramu prac budowlanych,
  • zarządzanie zespołem ludzi - pracowników budowlanych, firm podwykonawczych,
  • kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót oraz przestrzegania przepisów BHP I PPOŻ,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • dzienne raportowanie przebiegu prac budowlanych (w firmowym systemie),
  • odbiór prac - przygotowanie protokołu odbioru
  • odpowiedzialność za prawidłowość i kompletność dokumentacji powykonawczej;
  • współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa i instytucjami.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość kosztorysowania;
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub na własnej działalności, wynagrodzenie stałe + premia,
  • narzędzia niezbędne do pracy w tym samochód służbowy, telefon, laptop
  • przyjazną atmosferę środowiska pracy (młody zespół),

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy