Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

NIVELA sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma budowlana Nivela Sp. z o.o. zatrudni Inżyniera budowy

Opis stanowiska:

  • nadzór nad realizacją robót budowlanych,
  • tworzenie harmonogramów prac oraz czuwanie nad ich realizacją,
  • koordynowanie prac oraz ekip budowlanych,
  • udział w odbiorach technicznych,
  • kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości i przestrzegania przepisów BHP,
  • zarządzanie powierzonymi zasobami ludzkimi,
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej,
  • praca na budowie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją projektowo-budowlaną,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • prawo jazdy kat.B,
  • umiejętność obsługi programów AUTOCAD, MS OFFICE,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz samodzielność w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych / delegacji,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego,
  • odpowiednie narzędzia pracy,
  • dobra atmosfera w pracy,
  • samodzielność w działaniu,
  • możliwość zdobycia praktycznych umiejętności oraz uprawnień, szkoleń, rozwoju osobistego,
  • doświadczenie i praktykę do zdobycia uprawnień budowlanych.

Ogłoszenie archiwalne