Oferta pracy

Inżynier budowy

MGBUILDING Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy firmą budowlaną z Kielc oferującą profesjonalne i kompleksowe usługi budowlane na terenie całej Polski. Obecnie poszukujemy do swojego zespołu inżynierów budowy do pracy na terenie województwa świętokrzyskiego, łódzkiego i mazowieckiego.

.Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentacji wykonawczej
  • ofertowanie zakresów robót
  • prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie
  • przygotowywanie dokumentacji budowy
  • raportowanie postępów prac
  • współpraca z kierownictwem budowy, podwykonawcami, dyrekcją oraz biurem firmy
  • przygotowywanie obmiarów
  • nadzór pracowników własnych i podwykonawców

Wymagania:

  • wykształcenia wyższe (inżynier) lub w trakcie studiów magisterskich o kierunku budownictwo
  • co najmniej rocznego doświadczenia na tym samym stanowisku
  • dobrej, praktycznej znajomości MS Office oraz AutoCAD
  • dokładności i odpowiedzialności za wykonywanie powierzonych zadań
  • dyspozycyjności i gotowości do podróży służbowych/delegacji
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • zdobycie cennego doświadczenia we współpracy z najwyższej klasy fachowcami
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • praca na terenie województwa świętokrzyskiego, łódzkiego lub mazowieckiego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie klauzuli informacyjnej:
„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przeze mnie o zatrudnienie w firmie MGBUILDING Sp. z o.o. Sp. k. dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Potwierdzam również, że jest mi wiadomo, że niniejszą zgodę mogę cofnąć w każdym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej cofnięciem.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy