Oferta pracy

Inżynier Budowy

Enprom Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział przy prowadzeniu i realizacji budów z branży elektroenergetycznej WN i NN

  • Udział w opracowywaniu harmonogramów prac i budżetów prowadzonych budów

  • Udział w organizacji i nadzorowaniu robót zgodnie z projektem technicznym, obowiązującymi przepisami, założonym harmonogramem, wytycznymi technologicznymi, instrukcjami i wiedzą techniczną

  • Prowadzenie dokumentacji budowy

  • Koordynowanie pracy ekip montażowych

  • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy

  • Realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w delegacji w co najmniej jednym kraju: Polska, Niemcy, Holandia, Dania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (budowlane)

  • Podstawowa wiedza oraz doświadczenie w realizacji prac budowlanych w obszarze budowy infrastruktury elektroenergetycznej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra znajomość: MS Project, MS Office, AutoCAD, Excel

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1/B2

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Relacje biznesowe z dużymi i ciekawymi firmami na rynku polskim i zagranicznym

  • Pracę od strony generalnego wykonawcy przy realizacjach liniowych wysokich napięć

  • Możliwość uczenia się, dzięki pracy z doświadczonymi ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • Zakwaterowanie

ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Przewiń do profilu firmy