Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

ZUH "MEGA-POL"

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i koordynacja prac brygad własnych i podwykonawców - roboty wyburzeniowe i ziemne

  • Kontrola jakości i harmonogramu realizowanych robót pod kątem zgodności z kontraktem, specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową

  • Planowanie oraz weryfikacja wykonanej realizacji w określonym zakresie

  • Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą

  • Przygotowywanie zamówień na materiały, sprzęt i usługi oraz przyjmowanie dostaw,

  • Sporządzanie i kontrola obmiarów do rozliczeń powykonawczych

  • Rozliczanie ilościowe i jakościowe podwykonawców – dokonywanie odbioru robót budowlanych

  • Współpraca z Kierownikami robót, Koordynatorem projektu, Podwykonawcami robót,

  • Obsługa bieżących potrzeb budowy,

  • Uczestnictwo w odbiorach,

  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,

  • Przygotowywanie projektów wykonawczych na systemie Trimble

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w delegacji pon- pt

  • Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek budownictwo (lub w trakcie studiów)

  • Znajomość rysunku technicznego, biegłe czytanie i analiza dokumentacji projektowej

  • Znajomość oprogramowania CAD i pakietu MS Office,

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów,

  • Dokładność, terminowość, dobra organizacja pracy, wysoka kultura, asertywność i komunikatywność.

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej i podwładnych

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i komunikacyjne,

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów

  • Umiejętność harmonogramowania.

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;

  • Realizację zadań we współpracy z energicznym i doświadczonym zespołem.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji.

  • Ubezpieczenie medyczne.

  • Samochód firmowy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy samochód do użytku prywatnego