Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

P.P.H.U. ZALFON Daniel Zalewski

  • Strefowa 19, Lubartów
    Lubartów, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Strefowa 19

Lubartów

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i kontrola prowadzonych robót budowlanych;

  • Prowadzenie uzgodnień projektowych;

  • Przekazywanie uzgodnień technicznych podległym pracownikom, podwykonawcom i wykonawcom;

  • Prowadzenie dystrybucji dokumentacji;

  • Przygotowanie zapytań ofertowych dla dostawców, podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami;

  • Sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym;

  • Nadzór nad realizacją budów i modernizacji;

  • Tworzenie harmonogramów robót i weryfikacja postępów na budowie względem wyznaczonych terminów;

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy;

  • Koordynacja prac;

  • Analiza zapotrzebowania na materiały instalacyjne;

  • Bieżące raportowanie o postępach budowy;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie o specjalności teletechnicznej, lub telekomunikacyjnej;

  • Pasja oraz prawdziwe zainteresowanie branżą;

  • Umiejętność czytania planów i dokumentacji technicznych;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Samodzielność i odpowiedzialność;

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży telekomunikacyjnej lub pokrewnej;

  • Mile widziane uprawnienia budowlane w branży telekomunikacyjnej;

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop, samochód, itp.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Przedsiębiorstwo produkcyjno – handlowo – usługowe „Zalfon” jest firmą rodzinną, która działa na rynku polskim już od wielu lat. Historia naszej firmy sięga lat 90, czyli czasu burzliwych przemian ustrojowych i gospodarczych. Właśnie w 1990 roku zostało założone Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zalfon, którego właścicielem był Sławomir Zalewski – ojciec obecnego właściciela P.P.H.U. „Zalfon” – Daniela Zalewskiego. Bazując on na swojej wiedzy, doświadczeniu oraz zamiłowaniu do elektroniki zbudował podwaliny obecnego obszaru działalności w zakresie teletechniki. Po przejęciu firmy przez syna, w miarę upływu lat, P.P.H.U. „Zalfon” zaczęło rozszerzać zakres działalności o branże projektowe, produkcyjne i instalacyjne, jednocześnie rozwijając obszar badawczo – rozwojowy, który przynosi nowoczesne rozwiązania w dziedzinie telekomunikacji.

Obecnie firma jest zarządzana przez doświadczoną kadrę menedżerską, która kultywując dotychczasowe tradycje i wartości, rozwija firmę na nowych płaszczyznach działania, wynikiem czego jest obecność P.P.H.U. „Zalfon” na inwestycjach, z zakresu szeroko rozumianej teletechniki, w obrębie całego kraju oraz rozwój produkcji przemysłowej w zakresie energii odnawialnej, obróbki blach i zaawansowanej elektroniki.

Misją naszej firmy jest dostarczanie Klientom firmy i użytkownikom końcowym nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań opartych o najnowsze technologie. Abyśmy byli w stanie temu sprostać nieustannie kształcimy naszą kadrę inżynierską, rozwijamy nasze produkty w oparciu o własne, jak i krajowe know-how, a także dbamy o solidną organizację pracy naszego przedsiębiorstwa.

Przewiń do profilu firmy

W tytule maila proszę wpisać: INŻYNIER BUDOWY

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lider w branżach:

  • Energia odnawialna - ogniwa fotowoltaiczne

  • Budowa sieci telekomunikacyjnych, systemów łączności

  • Systemy przeciwpożarowe, projektowanie, montaż - instalacja, serwis

  • Telewizja CCTV, monitoring przemysłowy, systemy kontroli dostępu, monitoring komunikacyjny