Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

BIOTECHNIKAO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów z narad i spotkań z podwykonawcami

  • Raportowanie postępów prac we wszystkich branżach inżynierskich

  • Koordynowanie prac wykonawców i podwykonawców

  • Weryfikacja zgodności postępu prac z harmonogramem i kosztorysem

  • Koordynowanie prac i zadań Inspektorów nadzoru

  • Bieżąca weryfikacja zgodności prowadzonych prac z dokumentacją projektową

  • Bieżąca komunikacja i koordynacja prac z dostawcami maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie budownictwa

  • doświadczenie w pracy przy realizacji inwestycji w zakresie budownictwa przemysłowego

  • znajomość oprogramowania projektowego typu CAD

  • dobra znajomość procesów budowlanych udokumentowana stosownym doświadczeniem

  • znajomość technicznego i branżowego języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność i odpowiedzialność

Mile widziane

posiadania uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie o umowy o pracę

  • rozwój zawodowy pod opieką wykwalifikowanych specjalistów

  • przyjazne środowisko pracy w młodym zespole

BIOTECHNIKA

BIOTECHNIKA to polski lider rynku biotechnologii przemysłowej. Kilkunastoletnie doświadczenie w międzynarodowych projektach, aktywność z zakresu B+R oraz wysoko wyspecjalizowany zespół umożliwia nam kompleksową obsługę inwestycji dla globalnego klienta, jak również wsparcie w obszarze pozyskania narzędzi finansowania i wdrażania projektowanych realizacji głównie z dziedzin produkcji etanolu i bioenergetyki.

Firma Biotechnika uczestniczy w realizacji przedsięwzięcia polegającego na budowie zakładu przemysłowego w Lublinie, pełniąc w tym procesie funkcję głównego projektanta i inżyniera kontraktu. W związku z tym do swojego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko Inżyniera budowy, którego głównym zadaniem będzie nadzorowanie i koordynacja prac na terenie budowy.

Przewiń do profilu firmy