Oferta pracy

Inżynier budowy

KARMAR S.A.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
KARMAR S.A. działa na rynku od ponad dwudziestu lat, ciesząc się uznaniem Klientów i utrzymując na rynku usług budowlanych kluczową pozycję, jako generalny wykonawca projektów kubaturowych oraz przemysłowych.

Wizytówką Firmy jest ponad sto zakończonych, bądź będących w trakcie procesu budowlanego inwestycji.

Jako część BOUYGUES CONSTRUCTION - jednej z największych grup budowlanych na świecie oraz zajmującej czwarte miejsce w prestiżowym rankingu „Najlepszy Pracodawca we Francji” - KARMAR S.A. jest cenionym partnerem biznesowym i atrakcyjnym pracodawcą.

W związku z rozwojem aktywności na polskim rynku oraz realizacją projektów z zakresu budownictwa kubaturowego i przemysłowego poszukujemy Kandydatów chętnych do podjęcia współpracy na stanowisku:

Inżynier budowyNumer ref.: IB/KAR/2021

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Kontrola jakości, terminowości i stanu zaawansowania robót budowlanych zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • Przeprowadzanie odbiorów wewnętrznych w sposób przewidziany procedurami jakościowymi
  • Przygotowanie wykonanych robót do odbiorów inwestorskich
  • Sporządzanie obmiarów, zestawień materiałowych i cenowych
  • Rozliczanie wykonanych robót, materiałów, sprzętu, podwykonawców
  • Udział w naradach z podwykonawcami
  • Bieżąca współpraca z Kierownictwem Budowy i Nadzorem w zakresie realizowanych zadań
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego zdobytego w budownictwie
    (obiekty mieszkaniowe, biurowe, przemysłowe, laboratoryjne)
  • Wykształcenia wyższego technicznego, kierunkowego: Budownictwo
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych wykonawczych
  • Wiedzy technicznej w zakresie robót budowlanych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce oraz status lidera na rynkach międzynarodowych
  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju

Informujemy, że Administratorem danych jest Karmar S.A. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

KARMAR S.A.
ul. Grójecka 208
02-390 Warszawa

www.karmar.com.pl

www.bouygues-construction.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenie archiwalne