Oferta pracy

Inżynier Budowy

PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Ciesząca się bardzo dobrą opinią wśród pracowników oraz kontrahentów, działająca na terenie województwa lubelskiego firma budowlana z branży budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego oraz w branży zamówień publicznych zatrudni doświadczoną osobę na stanowisku Inżynier Budowy.

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja prac budowlanych

  • Wsparcie Kierownika budowy

  • Nadzór nad pracownikami i podwykonawcami

  • Sporządzanie przedmiarów i obmiarów, rozliczanie robót

  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej (lub w trakcie)

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność , zdecydowanie w działaniu

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę przy ciekawych projektach

  • Możliwość rozwoju zawodowego, awansu

  • Niezbędne narzędzia - telefon, komputer i auto służbowe

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - do negocjacji

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • możliwość awansu zawodowego