Oferta pracy

Inżynier budowy

PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Firma budowlana działająca w branży budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego oraz w branży zamówień publicznych prowadząca inwestycje na terenie województwa lubelskiego.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierownika Budowy w nadzorowaniu prac na budowie

  • Udział w prowadzeniu dokumentacji budowy

  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji odbiorowej / powykonawczej

  • Dokonywanie zamówień materiałów

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe o kierunku Budownictwo, Inżynieria środowiska lub pokrewne lub studenci ostatnich lat

  • Mile widziana znajomość podstaw przedmiarowania oraz kosztorysowania

  • Mile widziana znajomość programów: Norma Pro, AutoCad

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę przy ciekawych projektach

  • Okres szkoleniowo-wdrożeniowy

  • Możliwość zbierania praktyki do uprawnień

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego