Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier budowy

Zakład Usług Budowlano - Handlowych NOWBUD A.Nowak, E.Bracki Sp. JawnaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą posiadającą bardzo duże doświadczenie budowlane. Czołową firmą w regionie pod względem ilości i jakości realizowanych projektów.

Zakład Usług Budowlano-Handlowych "NOWBUD" prowadzi działalność na rynku usług budowlanych od 1994 roku. Wieloletnia działalność zakładu pozwoliła zdobyć bogate doświadczenie w zakresie kompleksowych usług budowlanych obiektów budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego, jednorodzinnego, ogólnego wraz z przynależną im infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu.
W Spółce NOWBUD ludzie stanowią największy kapitał. Dzięki ich pracy, poświeceniu i zaangażowaniu możemy realizować ambitne cele i osiągać kolejne sukcesy.

Poszukujemy INŻYNIERA BUDOWY

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji projektu
  • Kontrola jakości wykonanych prac oraz ich odbiór
  • Koordynowanie robót wykonywanych przez podwykonawców
  • Organizacja i nadzorowanie prac podległych pracowników
  • Raportowanie do klienta i przełożonego

Oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego
  • Konieczne uprawnienia budowlane w zakresie budownictwa
  • znajomości oprogramowania Auto CAD,
  • biegłej obsługi pakietu Microsoft Office
  • odpowiedzialności i konsekwencji w realizacji celów
  • umiejętności pracy w zespole
  • przedsiębiorczości, zaangażowania, dyspozycyjności

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • niekorporacyjną atmosferę pracy
  • interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

Ogłoszenie archiwalne