Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

ANW Sp. z o.o.

3 5004 500 brutto / mies.
  • Lubliniec

    Lubliniec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie harmonogramu postępu robót;

  • Kontrola kosztów budowy;

  • Obsługa dokumentacji technicznej i projektowej;

  • Przegląd i kontrola dokumentacji technicznej;

  • Dobór dostawców, usługodawców oraz podwykonawców;

  • Monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności dostaw z harmonogramem i dokumentacją techniczną;

  • Przedstawianie raportów i obmiarów;

  • Przygotowywanie/weryfikacja dokumentacji odbiorowej/powykonawczej;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;

  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon.