Oferta pracy

Inżynier budowy (m/k)

STRABAG Sp. z o. o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.
Dołącz do naszego zespołu!

Do Dyrekcji Budownictwa Ogólnego poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • organizowanie, planowanie i nadzorowanie całokształtu zadań na budowie, zgodnie z przepisami prawa, procedurami wewnętrznymi, wymogami Zamawiającego i Nadzoru
  • bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót, ocena szans i ryzyk związanych z budową
  • koordynowanie pracy sił własnych i podwykonawców, zapewnienie efektywnego wykorzystania materiałów i sprzętu
  • nadzór i kontrola nad budżetem budowy, rozliczanie podwykonawców
  • przygotowywanie raportów oraz współpraca z Kierownictwem oddziału
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji podwykonawczej i odbiorowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – kierunek budownictwo
  • doświadczenie zawodowe w branży budowlanej będzie atutem
  • wzorowa umiejętność organizacji pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego

Oferujemy:

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności
  • bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy
  • pakiet świadczeń medycznych
  • bogaty pakiet szkoleń w ramach Akademii Koncernu oraz kursy języków

STRABAG Sp. z o. o.
Urszula Wypych
ul. Parzniewska 10
05-800 Pruszków
Tel. +48 22 451 37 40
www.strabag.com

Ogłoszenie archiwalne