Logo Pracuj.pl

Inżynier budowy (m/k)

STRABAGO firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie harmonogramów i dokumentacji technicznej budowy
  • współpraca przy opracowaniu wycen na roboty dodatkowe i zamienne
  • prowadzenie monitoringu kosztów budowy, rozliczeń personelu, materiałów, sprzętu i środków transportu
  • bieżąca analiza postępu oraz kosztów robót kontraktowych i dodatkowych
  • współpraca z kadrą kierowniczą, obsługa bieżących potrzeb budowy
  • współpraca z Zamawiającym oraz dostawcami i podwykonawcami
  • przygotowanie raportów i sprawozdań oraz materiałów odbiorowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - Budownictwo (mile widziana specj. drogowa)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży (w wykonawstwie lub biurze projektowym)
  • znajomość obsługi MS Office (w tym Excel), AutoCad,
  • sumienność, odpowiedzialność, terminowość
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • jeden krótszy dzień pracy
  • dofinansowanie inicjatyw prozdrowotnych

STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od ponad 30 lat i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, infrastrukturalnego i inżynieryjnego. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu, laboratoria oraz własne kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym. W Polsce STRABAG zatrudnia ponad 6,5 tys. osób.

Buduj swoją karierę z nami!

Inżynier budowy (m/k), Rzeszów