Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy - majster budowy

EJMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem i czasem pracy pracowników własnych oraz Podwykonawców;

  • koordynacja pracy sprzętu własnego oraz firm podwykonawczych;

  • weryfikacja poprawności wykonanych prac z projektem;

  • kontrola dostaw materiałów na budowę;

  • monitorowanie terminów i jakości wykonywanych robót;

  • sporządzanie i aktualizacja raportów z realizacji poszczególnych etapów prac;

  • wsparcie Kierownictwa Budowy w realizacji zadań;

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne lub doświadczenie w pracach ziemnych

  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej;

  • dobra obsługa pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B;

  • dobra organizacja pracy i samodzielność

Mile widziane

  • doświadczenie przy robotach ziemnych i drogowych;

  • doświadczenie przy stabilizacji gruntu metodą na miejscu.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Aplikowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

EJMAX Sp. z o.o. jest firmą z branży budowlanej, wykonujemy własnym sprzętem kompleksowe prace ziemne od odhumusowania po warstwy konstrukcyjne.

Uczestniczymy w budowie największych hal magazynowych oraz dróg ekspresowych i autostrad.

Zatrudniamy ponad 150 osób i realizujemy kilkanaście kontraktów na terenie kraju.

Przewiń do profilu firmy