Logo Pracuj.pl

Inżynier budowy - Majster budowy - Supervisor

KS Lech CichońO firmie

umowa o pracę
15 000–200 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
15 000–21 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Dania
    zagranica
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wydawanie zadań pracownikom i nadzór nad ich pracą
  • Budowy działają od poniedziałku do soboty ok. 55h w tygodniu.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie, doświadczenie w robotach żelbetowych (zbrojenie i szalunki systemowe) przynajmniej 4-5 lat na budowie.
  • Potrzebujemy osób, która zarządzają pracą od strony technicznej, nie biurowej (80% czasu na budowie 20% w biurze).

To oferujemy

  • Preferowana forma zatrudnienia to b2b, oferujemy pensje miesięczną od 3700€- 4500€.
  • Zapewniamy zakwaterowanie i refundujemy koszty podróży.
  • start nawet od zaraz !

O nas

Nasz Klient działa na rynkach skandynawskich od trzech lat, obecnie prowadzi 4 projekty w Danii. Zatrudnia ponad 200 pracowników, w tym 5 kierowników budowy.

Firma budowlana poszukuje pracowników na stanowisko inżynier budowy - supervisor. Praca na projektach skandynawskich z polskimi robotnikami.

Inżynier budowy - Majster budowy - Supervisor, Dania