Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy/ Majster

Cermag Construction sp. z o.o.

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Kierownika Budowy/Kontraktu/Robót w zakresie koordynacji prac przy realizacji budowy, robót wykończeniowych

  • udział w opracowywaniu technicznych, materiałowych i organizacyjnych założeń planowanych robót budowlanych,

  • prowadzenie dokumentacji budowlanej i technicznej oraz korespondencji związanej z budową

  • pozyskiwanie dostawców, materiałów i podwykonawców

  • nadzór nad realizacją robót w zakresie prac budowlanych i wykończeniowych

  • weryfikacja postępu i jakości prac oraz ich zgodności z harmonogramem

  • przygotowywanie, dokonywanie i udział w odbiorach prac

  • nadzór nad zgodnością prac z obowiązującymi normami i warunkami technicznymi

  • współpraca z przedstawicielami Zleceniodawcy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub doświadczenie zawodowe w realizowaniu i nadzorowaniu prac budowlano-wykończeniowych

  • wiedza na temat technologii wykonywania prac budowlano-wykończeniowych

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office i AutoCad

  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległych pracowników

  • zaangażowanie, dyspozycyjność i mobilność

  • prawo jazdy kat. B

  • niezbędna komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • możliwość podnoszenia wiedzy w ramach szkoleń branżowych

  • udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach

  • atrakcyjny system wynagradzania i premiowania w pełni oddający zaangażowanie i osiągane wyniki

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • stabilność zatrudnienia

  • rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt w ramach prowadzonej działalności gospodarczej

Cermag Construction Sp. z o.o. to firma, której głównym przedmiotem działalności jest kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych oparta o dostawę materiałów i najnowszych technologii, obsługę wykonawczą oraz wykwalifikowany nadzór nad realizowanymi pracami. Początek działalności firmy to rok 2007, kiedy w oparciu o duży potencjał zakupowy firmy Cermag Sp. z o.o. (jednego z największych dystrybutorów płytek ceramicznych i armatury sanitarnej w Polsce) oraz o wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie branżowe naszych pracowników zrealizowane zostały pierwsze inwestycje budowlane.

Przewiń do profilu firmy