Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy / Majster - Drogowy

WIBRA RECYCLING TECHNOLOGIES sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

4 0007 000 brutto / mies.
  • Węgierska Górka (pow. żywiecki), śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Miejsce pracy: Budowa drogi ekspresowej S1 (dawniej S69) Bielsko-Biała - Żywiec - Zwardoń, odcinek Przybędza - Milówka (obejście Węgierskiej Górki)

Zakres zadań wymaganych na stanowisku:

  • Koordynacja prac na budowie
  • Kierowanie zespołem pracowników
  • Nadzór techniczny i jakościowy realizowanych robót budowlanych zgodnie z dokumentacją techniczną (specyfikacją techniczną, projektem budowlanym)
  • Kontrolowanie właściwego rytmu pracy podczas realizacji robót

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa AutoCAD i pakiet MS Office
  • 3-letnie doświadczenie na oferowanym stanowisku przy budowie dróg
  • dyspozycyjność i odpowiedzialność
  • dobra organizacji pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  •  dobrą atmosferę oraz wsparcie

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne