Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy / Majster

Modzelewski & Rodek Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja konstrukcji żelbetowych, budownictwo ogólne i infrastrukturalne

  • Zarzadzanie procesem budowlanym – organizacja robót w odniesieniu do harmonogramu realizacyjnego

  • Kontrola stanu BHP na budowie

  • Współpraca przy sporządzaniu dokumentacji powykonawczej i innych opracowań

  • Bieżące raportowanie postępu prac

  • Rozliczenia z Podwykonawcami i Inwestorem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Dobra znajomość programów biurowych Excel, Word, AutoCad i/lub Microsoft Project

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętność zarządzania grupami ludzi

  • Gotowość do podjęcia wyzwań związanych z pracą na budowie

  • Doświadczenie: praktyka przy nadzorowaniu realizacji stanu surowego obiektu w zakresie robót żelbetowych

  • Otwartość na nowe wyzwania i chęć zdobycia doświadczenia i praktyki zawodowej pod kierunkiem doświadczonego kierownika

  • Dyspozycyjność, mobilność

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Stabilne i długoletnie zatrudnienie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Firma Modzelewski & Rodek Sp. z o. o. jest firmą budowlaną z wieloletnim i bogatym doświadczeniem oraz profesjonalną kadrą. Zrealizowaliśmy wiele prestiżowych projektów na terenie całej Polski. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.modzelewskirodek.com.pl

Przewiń do profilu firmy