Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy - Majster Robót Drogowych

Firma Budowlana ANNA- BUD Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem i czasem pracy pracowników własnych oraz Podwykonawców;

  • koordynacja pracy sprzętu własnego oraz firm podwykonawczych;

  • weryfikacja poprawności wykonanych prac z projektem;

  • kontrola dostaw materiałów na budowę;

  • monitorowanie terminów i jakości wykonywanych robót;

  • sporządzanie i aktualizacja raportów z realizacji poszczególnych etapów prac;

  • wsparcie Kierownictwa Budowy w realizacji zadań;

  • kompletowanie dokumentacji technicznej kontraktu;

  • kontrola nad obiegiem dokumentacji projektowej;

  • korespondencja z Wykonawcami i Podwykonawcami;

  • udział w procesie kosztorysowanie i ofertowania;

  • przygotowanie przedmiarów / obmiarów robót;

  • opracowanie dokumentacji powykonawczej budowy oraz uczestnictwo w odbiorach;

  • obsługa systemu Trimble – ustawienie, weryfikacja poprawności działania w terenie;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności budownictwo drogowe,

  • mile widziane doświadczenie przy masowych robotach ziemnych, stabilizacji gruntu oraz zagospodarowaniu terenu przy halach przemysłowych;

  • dobra obsługa pakietu MS Office oraz programu AutoCad, w tym umiejętności tworzenie modeli 3D w AutoCAD Civil;

  • prawa jazdy kat. B,

  • dobrej organizacji pracy,

  • samodzielności oraz inicjatywa,

  • dyspozycyjność – praca w delegacji;

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Interesująca pracę w przyjaznym środowisku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje