Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE MODULAR SP. Z O.O.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Obowiązki

- Nadzór nad pracami budowlanymi,

- Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót,

- Obsługa dokumentacji technicznej i projektowej,

- Przegląd, kontrola i ocena dokumentacji technicznej,

- Monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności,

- Sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji kontraktowej,

- Udział w procesie ofertowania i kosztorysowania,

- Rozliczanie robót z podwykonawcami,

- Wykonywanie innych czynności niezbędnych do realizacji kontraktu.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo,

- mile widziane uprawnienia budowlane,

- praktyczna znajomość dokumentacji technicznej,

- samodzielność w działaniu,

- dyspozycyjność, komunikatywność,

- prawo jazdy kat. B.

- bardzo dobrej znajomości MS Office, AutoCAD,

- znajomości obsługi podstawowych instrumentów budowlanych (niwelator itp.)

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę,

- możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,

- bardzo dobrą atmosferę i wsparcie na każdym etapie pracy,

- niezbędne narzędzia pracy,

-ubezpieczenie grupowe

Ogłoszenie archiwalne