Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

Tarcon Sp. z o.o.

  • małopolskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma TARCON Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie, specjalizująca się w Generalnym Wykonawstwie obiektów przemysłowych poszukuje do pracy w Małopolsce  pracowników na stanowisko inżyniera budowy.

Zakres obowiązków:

  • Znajomość dokumentacji projektowej budowy oraz nadzór nad wprowadzanymi do niej zmianami,
  • Formalne przekazywanie aktualnej dokumentacji podwykonawcom oraz nadzór nad zgodnym z dokumentacją wykonywaniem robót,
  • Korespondencja z dostawcami materiałów i podwykonawcami usług.
  • Przygotowywanie kart materiałowych i dokumentacji powykonawczej,
  • Współpraca z kierownikiem budowy i nadzorem inwestorskim,
  • Prowadzenie rozliczeń/obmiarów  robót wykonanych przez podwykonawców,
  • Koordynacja robót na budowie,
  • Przygotowywanie planów i  harmonogramów krótkookresowych na budowie,
  • Ścisła współpraca z kadrą techniczną budowy

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej inżynierskie w specjalizacji konstrukcyjno-budowlanej,
  • znajomości pakietu MS Office, Auto CAD, MS Project,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • zaangażowania i samodzielności
  • Preferowani kandydaci z regionu siedziby naszej Firmy do 30 km od Tarnowa

Oferujemy:

  • Możliwość: współpracy w doświadczonym zespole, intensywnego rozwoju zawodowego oraz zdobycia uprawnień budowlanych,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i premiowania,
  • Adekwatne narzędzia pracy.
  • Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres, klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne