Oferta pracy

Inżynier budowy

Pracownicy BudowlaniO firmie

Rekrutacja zdalna

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma budowlana z ponad 20-letnim doświadczeniem, specjalizująca w budownictwie przemysłowym oraz użyteczności publicznej zatrudni na stanowisku:

Miejsce pracy: okolice Olkusza

Rodzaj inwestycji: budowa przemysłowa

Główne zadania:

  • Wykonywanie obmiarów
  • Sporządzanie harmonogramów
  • Sporządzanie dokumentacji
  • Wsparcie Kierownika robót

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (lub studenci ostatnich lat)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programu AutoCad
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie ok. 4200 zł netto
  • Samochód oraz inne niezbędne do pracy narzędzia
  • Możliwość zakwaterowania
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy