Oferta pracy

Inżynier Budowy

Pracownicy BudowlaniO firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

rzedsiębiorstwo inżynieryjno-budowlane zajmujące się generalnym wykonawstwem obiektów przemysłowych, usługowych, handlowych i mieszkalnych, działające na rynku budowlanym od 1995 roku poszukuje do pracy Kandydata na stanowisko:

Inżynier BudowyNumer ref.: Miejsce pracy: Ksawerów, woj. Łódzkie

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej,
  • Ofertowanie zakresów robót oraz prowadzenie negocjacji warunków umowy z podwykonawcami,
  • Współpraca z kierownictwem budowy na prowadzonych kontraktach,
  • Merytoryczna weryfikacja rekomendacji robót powykonawczych,
  • Weryfikacja i rozliczanie kontraktów budowlanych,
  • Prowadzenie kontroli robót podwykonawczych i ich rozliczanie,
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów na temat postępów realizowanych prac.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy jako Inżynier Budowy,
  • Wykształcenie wyższe, techniczne na kierunku budownictwo,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i AutoCAD,
  • Znajomość prawa budowlanego,
  • Dokładność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych na terenie całej Polski.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowie o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, samochód i inne),
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Dodatkowe informacje:

  • Oferujemy pracę na ciekawym stanowisku z możliwością zdobycia dużego doświadczenia.
  • Praca w zgranym zespole, zmotywowanym na osiąganie celów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne