Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

GATNER TECHNOLOGY GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór prac budowlanych, remontowych w przypisanych lokalizacjach

  • organizowanie oraz koordynowanie budowy / remontu

  • tworzenie harmonogramu robót

  • kontrolowanie ekip budowlanych zgodnie z harmonogramem robót oraz dokumentacją projektową

  • nadzorowanie jakości i terminowości prac

  • udział w odbiorach technicznych

  • współpraca z kierownictwem budowy

  • kontrola kosztów zużycia materiału

  • rozliczanie inwestycji budowlanych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu budowlanym

  • doświadczenie w kierowaniu i nadzorowaniu ekip budowlanych

  • mile widziane uprawnienia budowlane

  • znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego

  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • prawo jazdy KAT B. Gotowość do codziennych wyjazdów na realizowane inwestycje

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon, inne)

  • prywatna opieka medyczna

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ponad dwudziestoletnim stażem