Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Budowy

Electrum Holding

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • udział w organizacji i kontroli realizacji robót instalacyjnych/robót budowlanych (instalacje na stacjach WN/SN i innych obiektach elektroenergetycznych oraz komercyjnych),

  • nadzór nad pracownikami, zgodnością, jakością i terminowością wykonania robót,

  • udział w kontroli i rozliczaniu podwykonawców oraz odbiorach wykonywanych robót,

  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP,

  • prowadzenie dokumentacji robót, bieżące raportowanie danych dotyczących realizacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne/budowlane),

  • zdolności organizacyjne, zaangażowanie i chęć rozwoju,

  • gotowość do wyjazdów służbowych do miejsc realizowanych projektów.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • udział w innowacyjnych projektach,

  • nieszablonowe rozwiązania,

  • pracę w zespole wykwalifikowanych inżynierów,

  • stabilizację dzięki zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę,

  • motywacyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne na danym stanowisku narzędzia pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Twoje miejsce pracy:

  • praca w delegacji do miejsc realizacji kontraktów

Electrum Concreo to część grupy Electrum oferująca wykonawstwo w oparciu o zrównoważone rozwiązania energetyczne oraz zarządzanie projektami z obszaru alternatywnych źródeł energii.

Nasi pracownicy to ludzie, którzy w działaniu potrafią wyjść poza schematy. Do zespołu szukamy osób samodzielnych i odpowiedzialnych, a przy tym – głodnych wiedzy i otwartych na nowe możliwości. Lojalność, profesjonalizm i kreatywność to cechy, które cenimy najbardziej.

Przewiń do profilu firmy