Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

SM-PROJECT sp. z o.o.

umowa o pracę
5 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie działań ekip montażowych w trakcie realizacji farm fotowoltaicznych

  • weryfikacja poprawności wykonywanych prac oraz ich zgodności z projektem

  • zapewnienie prawidłowego obiegu informacji pomiędzy poszczególnymi podmiotami biorącymi udział w realizacji inwestycji

  • poszukiwanie podwykonawców oraz analiza ofert

  • sporządzanie bieżących/okresowych raportów

  • wykonywanie innych zadań związanych z prowadzonym procesem inwestycyjnym

  • kontakt z dostawcami, przygotowywanie zamówień i koordynowanie dostaw,

  • przygotowywanie zleceń, nadzorowanie i sprawdzanie jakości oraz terminowości robót wykonywanych przez podwykonawców,

  • kontakt z inwestorem oraz organem nadzorującym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • umiejętność zarządzania projektami - praktyka w organizacji, kierowaniu i odbiorach prac budowlanych

  • umiejętność przyswajania nowej wiedzy z różnych dziedzin (zagadnień technicznych, przepisów prawa)

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • samodzielność, zaangażowanie

  • umiejętność pracy pod presją

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną dogodną formę zatrudnienia

  • wysokie wynagrodzenie w zależności od doświadczenia

  • możliwość stałego rozwijania własnej wiedzy i kompetencji

  • samochód służbowy

  • szkolenia

  • możliwość awansu

O nas

Jesteśmy firmą z Rzeszowa, która specjalizuje się w projektowaniu i budowie instalacji fotowoltaicznych dla domów jednorodzinnych, małego i średniego przemysłu oraz farm fotowoltaicznych zasilających zakłady przemysłowe i wspomagających krajowy system elektroenergetyczny. Dzięki fachowej kadrze złożonej z doświadczonych projektantów, inżynierów budów oraz ekip wykonawczych realizujemy odpowiedzialne projekty zapewniając zieloną energię co raz większej liczbie odbiorców.

W naszym portfolio posiadamy zrealizowane inwestycje na terenie całej Polski.