Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

Top Construction Ltd. Sp.K.

4 5006 500 brutto / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • uczestniczenie w rozliczaniu prac podwykonawców w oparciu o wymagania kontraktu

  • opracowywanie dokumentów niezbędnych do realizacji kontraktu tj. raportów z przebiegu prac na budowie

  • udział w naradach koordynacyjnych, odbiorach częściowych i końcowych realizowanych inwestycji

  • koordynowanie zamówień materiałów, sprzętu, transportu i usług

  • współpraca z kierownikiem budowy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wielozadaniowość i odpowiedzialność za powierzone obowiązki

  • znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę

  • prywatną opiekę medyczną

  • pracę przy innowacyjnych projektach

  • szansę realnego awansu oraz pomoc w zdobyciu uprawnień budowlanych

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • przyjazną atmosferę w firmie wśród profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • szkolenia pracownicze

  • innowacyjne projekty

  • pomoc w uzyskaniu uprawnień

Jesteśmy Generalnym Wykonawcą realizującym projekty, w szeroko rozumianym sektorze budowlanym. Jako generalny wykonawca zapewniamy naszym klientom współpracę na wszystkich etapach realizacji – od pomysłu, doradztwa, przez pozyskanie dofinansowania i projektowania, aż do wykonania kompletnej inwestycji.

#BudujemyRazemŚwiat #WinWin

Przewiń do profilu firmy