Logo Pracuj.pl

Inżynier budowy

Carcon Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie obowiązków Inżyniera budowy,
  • Opracowywanie i przestrzeganie harmonogramu prac,
  • Wykonywanie przedmiarów oraz obmiarów robot,
  • Zarządzanie zespołem pracowników złożonych z sił własnych oraz brygad podwykonawczych,
  • Kontrolowanie jakości, terminowości prac oraz przestrzegania przepisów BHP,
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • Dzienne raportowanie przebiegu prac (w systemie firmowym),
  • Uczestnictwo w odbiorach robót z Inwestorem oraz z podwykonawcami,
  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej oraz powykonawczej budowy,
  • Rozsyłanie zapytań ofertowych,
  • Współpraca z pozostałymi działami Spółki,
  • Reprezentowanie Spółki przed Inwestorami.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych poza miejsce zamieszkania,
  • Wykształcenie kierunkowe - budownictwo lub pokrewne,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Długoterminową współpracę przy realizacji ciekawych inwestycji na terenie całego kraju,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt managerski w oparciu o własną działalność gospodarczą,
  • Stałe wynagrodzenie,
  • Narzędzia służbowe niezbędne do wykonywania pracy tj. samochód służbowy, laptop, telefon,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w młodym, ambitnym zespole,
  • Możliwość zdobycia praktyki zawodowej umożliwiającej przystąpienie do egzaminu państwowego na uprawnienia budowlane.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Na tę chwilę CARCON realizuje m. in.:

  • Budowę hali magazynowej (500m2) z częścią biurową (450m2) w Gościninie pod Wejherowem,
  • Budowę hali magazynowej (500m2) z częścią biurową (350m2) w Skrzynkach w województwie Kujawsko-Pomorskim,
  • Budowę hali magazynowej (1800m2) z częścią biurową (550m2) w Koninie,
  • Budowę hali magazynowej (1400m2) w Piasecznie,
  • Budowę hali produkcyjno-magazynowej (1600m2) w Piasecznie,
  • Budowę hali magazynowej (3000m2) z częścią biurową (350m2) w Skierniewicach,
  • Budowę hali magazynowej (600m2) z częścią biurową (300m2) w Szeligach pod Warszawą,
  • Budowę hali magazynowej (1000m2) z częścią biurową (300m2) w Morach pod Warszawą,
  • Budowę hali magazynowej z częścią chłodniczą oraz biurową (1200m2) w Krzekotowie pod Głogowem,
  • Budowę hali produkcyjnej (1200m2) z częścią biurową (350m2) w Świnoujściu,
  • Budowę hali magazynowej (2500m2) z częścią biurową (330m2) w Kamionku pod Piotrkowem Trybunalskim,
  • Budowę hali magazynowej (1600m2) z częścią biurową (600m2) w Stefanowie pod Łodzią,
  • Budowę hali produkcyjnej (1850m2) z częścią biurową (300m2) w Rogiedlach pod Olsztynem,
  • Budowę hali produkcyjnej (1000m2) w Radziejowie,
  • Budowę hali produkcyjnej (650m2) z częścią biurową (180m2) w Konopiskach pod Częstochową,
  • Budowę hali produkcyjnej (600m2) z częścią biurową (600m2) w Majdanie pod Otwockiem.

Poszukujemy Inżynierów budowy na nasze inwestycje

Inżynier budowy będzie realizował przydzielone zadania dotyczące budowy pod nadzorem uprawnionego Kierownika budowy oraz Dyrektora technicznego we współpracy z działem zamówień i działem projektowym firmy CARCON.

CARCON to spółka budowlana specjalizująca się w projektowaniu i budowie obiektów przemysłowych, głównie hal z biurowcami dla małych i średnich firm.

Wartość poszczególnych inwestycji realizowanych przez firmę waha się od 1 500 000 zł do 10 000 000 zł netto.

Inżynier budowy, mazowieckie