Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

T4B Budownictwo Sp. z o.o.O firmie

  • Mirosławiec
    Mirosławiec, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    cała Polska
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie realizacji prac przez podwykonawców.
  • Dbanie o terminowość i wysoką jakość realizacji prac pod względem technicznym oraz ekonomicznym.
  • Raportowanie o postępie robót we współpracy z Kierownikiem Budowy.
  • Wykonywanie obmiaru i rozliczeń wykonywanych robót.
  • Wysyłanie zapytań ofertowych na materiały i usługi budowlane.
  • Zarządzanie materiałami i sprzętem w procesie budowy.
  • Nadzorowanie przestrzegania zasad BHP na budowie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budownictwo ogólne.
  • Minimum roczne doświadczenie na budowie w pracy na stanowisku technicznym przy realizacji projektów kubaturowych.
  • Umiejętność obsługi programów typu MS Excel, AutoCAD.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem.
  • Gotowość nabycia poświadczenia bezpieczeństwa ABW.
  • Samodzielność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów, zaangażowanie, punktualność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Stabilne warunki pracy w ugruntowanej firmie z tradycjami.
  • Kompleksowy program wdrożenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach rozwijających kompetencje.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie zajęć sportowych, wewnątrz działowe imprezy integracyjne, program poleceń pracowniczych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

T4B Budownictwo Sp. z o.o.

Jako T4B Sp. z o.o. zajmujemy się opracowywaniem koncepcji, projektowaniem oraz wdrażaniem rozwiązań informatycznych, teletechnicznych, telekomunikacyjnych i energetycznych dla największych obiektów użyteczności publicznej w kraju.

Nasz zakres działań obejmuje sektory użyteczności publicznej, administracji państwowej, obrony narodowej, energetyki, telekomunikacji, biznesu i inżynierii środowiska.

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w różnorodnych projektach, masz doświadczenie w branży, zaczynasz swoją ścieżkę zawodową, chcesz być świetnym specjalistą, a może menedżerem - aplikuj! Nasze dynamiczne i elastyczne środowisko idealnie się do tego nadaje! Liczymy równocześnie na dobre relacje i pozostanie w naszych szeregach na długo!

Inżynier Budowy, Mirosławiec