Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier budowy obiektów elektroenergetycznych WN

ELFEKO S.A.O firmie

  • Hutnicza 20A, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ELFEKO S.A.

Hutnicza 20A

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Prace przy budowie obiektów elektroenergetycznych (linie, stacje) 110kV, 220kV, 400kV

  • Kierowanie zespołami pracowników fizycznych

  • Kontrola i rozliczanie podwykonawców, odbiory wykonywanych robót

  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP

  • Nadzór i kontrola zgodności wykonywanych robót z dokumentacją techniczną, przepisami odrębnymi, wymaganiami Zamawiającego, normami oraz harmonogramem i budżetem realizacji budowy

  • Nadzór nad dokumentacją budowy, a także opracowanie i przygotowanie do przekazania dokumentacji odbiorowej Zamawiającemu

  • Bieżąca współpraca z przedstawicielami Zamawiającego, nadzorem projektowym, przedstawicielami podwykonawców i organami nadzoru administracji publicznej

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjności (praca w delegacji na terenie całego kraju)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomości MS Office oraz AutoCad

  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy

  • Pracowitości i zaangażowanie w realizację określonych celów

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku

  • Udział w realizacji ambitnych i zaawansowanych technicznie projektach

  • Dostęp do niezbędnych szkoleń

  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • Opieka medyczna, karty Multisport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne