Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

PEKUM Sp. z o. o.O firmie

  • Lubelska 37, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PEKUM Sp. z o. o.

Lubelska 37

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z kierownikiem działu przygotowania produkcji, kierownikiem budowy w zakresie budów oraz przetargów.

  • Przygotowywanie zamówień materiałów na budowę.

  • Analiza dokumentacji technicznej prowadzonych przez firmę Inwestycji.

  • Przygotowywanie obmiarów, analiza dokumentacji technicznej do przetargów.

  • Samodzielne wykonywanie przedmiarów oraz kosztorysów na bazie dokumentacji w NormaPro.

  • Przygotowanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia inżynierskie bądź magisterskie na kierunku Inżyniera Środowiska lub pokrewne, mile widziane doświadczenie w pracy.

  • Zainteresowanie obszarem związanym z realizacją inwestycji.

  • Dyspozycyjność, samodzielność w działaniu.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Znajomość programu NORMAPRO.

Mile widziane

  • Znajomość pakietu AutoCAD.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym.

  • Pracę przy realizacji ciekawych kontraktów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie