Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

MKL BAU sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości oraz terminowości prac zleconych firmom podwykonawczym

  • Prowadzenie prac zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną

  • Przygotowywanie przedmiarów i sporządzanie obmiarów

  • Obsługa administracyjna biura budowy oraz pomoc w prowadzeniu korespondencji związanej z realizacją budowy

  • Przygotowywanie dokumentów technicznych dla podwykonawców

  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji budowy oraz dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Znajomość prawa budowlanego

  • Znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office

  • Mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Udział w realizacji ciekawych projektów

MKL BAU sp. z o.o.

MKL BAU to firma budowlana specjalizująca się w projektowaniu i realizacji inwestycji w Polsce i za granicą.

Firma oferuje swoje usługi w całej Europie, realizując projekty głownie w obszarze budownictwa przemysłowego oraz energetyki – ze szczególnym uwzględnieniem elektrowni opalanych biomasą oraz spalarni odpadów.

W Polsce występujemy najczęściej jako Generalny Wykonawca inwestycji w sektorze budownictwa przemysłowego oraz obiektów użyteczności publicznej.

Przewiń do profilu firmy