Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Budowy

"NOVDOM" sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn, Szczytno

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Novdom sp. z o.o. to firma deweloperska realizująca inwestycje w północnej części województwa mazowieckiego i warmińsko mazurskiego. W swojej ofercie posiada mieszkania w nowoczesnych osiedlach wielorodzinnych. Naszą firmę tworzą zarówno doświadczeni specjaliści, jak również osoby rozpoczynające swoja karierę zawodową. Chcesz realizować się z nami, dołącz do nas!

Twoimi głównymi zadaniami będą:

  • nadzór nad przebiegiem inwestycji w zakresie zgodności z projektem, przepisami oraz jakościowym i terminowym,
  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji inwestycyjnej, spotkań inwestycyjnych, notatek z tych spotkań,
  • sprawowanie kontroli nad prawidłowym obiegiem dokumentów, obrotu finansowego i materiałowego w zakresie powierzonej inwestycji,
  • wykonanie wszelkich niezbędnych czynności mających na celu uzyskanie pozwolenia na użytkowanie,
  • przeprowadzenie odbiorów końcowych, przygotowanie niezbędnej dokumentacji i przekazanie mieszkań klientom,
  • kontrola i weryfikacja założeń budżetowych,
  • przygotowanie i nadzór nad wykonaniem odpowiednich umów i zleceń z wykonawcami i dostawcami Dewelopera,
  • aktywne wyszukiwanie i pre-selekcja potencjalnych wykonawców i dostawców,
  • prowadzenie wstępnych uzgodnień / negocjacji warunków handlowych,
  • dokonywanie i przygotowywanie protokołów z pomiarów powykonawczych lokali na prowadzonej inwestycji,
  • przygotowywanie projektów zamiennych dla klientów Dewelopera zgodnych z przepisami i kontrola poprawności ich wdrożenia w cyklu inwestycyjnym,
  • wsparcie Biura Obsługi Klienta w ramach obsługi posprzedażowej i zgłaszanych usterek.

Wymagania i oczekiwania:

  • doświadczenie w branży budowlanej min 3-letnie
  • odpowiedzialność i dbałość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność obsługi programów MS Office w tym Excel  i urządzeń biurowych
  • znajomość programów „ZWCad”, AutoCad
  • prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie i inicjatywa
  • motywacja oraz chęć zdobycia nowych doświadczeń

Mile widziane będą:

  • doświadczenie z branży deweloperskiej
  • umiejętności analityczne
  • umiejętności organizacji pracy administracyjno – biurowej i obiegu dokumentów
  • znajomość programów kosztorysowych
  • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

Oferujemy:

  • umowę na pełny etat
  • stabilne zatrudnienie
  • szkolenia

Ogłoszenie archiwalne