Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Budowy

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych

  • Koordynowanie prac podwykonawców

  • Raportowanie do Kierownika Budowy z postępu prac

  • Uczestnictwo w odbiorach budowy

  • Analiza i kontrola dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane

  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność czytania oraz analizowania dokumentacji techniczno-budowlanej

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pracę w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę

  • Stabilną pracę, w nowoczesnej firmie, wykonującej prestiżowe inwestycje na terenie Opolszczyzny

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia praktyki w zakresie umożliwiającym uzyskanie uprawnień budowlanych

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie w firmie

4

Podjęcie decyzji

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy

Dla naszego Klienta, prężnie działającej firmy budowlanej, realizującej projekty z branży deweloperskiej, na terenie województwa opolskiego, poszukujemy Kandydata na stanowisko inżynier budowy.

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Natalia Kotas-Rippel tel. 512 496 759