Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

Elemont S.A.O firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu, Kierownikiem Robót w zakresie:
  • Nadzoru nad powierzonym kontraktem, na wszystkich etapach realizacji budowy
  • Organizacji i kontroli realizacji robót oraz nadzoru nad pracownikami
  • Zgodności, jakości i terminowości wykonania robót
  • Kontroli i rozliczania prac firm podwykonawczych
  • Odbiorów wykonywanych prac
  • Zapewnienia i kontroli przestrzegania przepisów BHP
  • Prowadzenia dokumentacji technicznej
  • Bieżącego raportowania danych dotyczących realizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe elektronika, elektrotechnika, automatyka lub pokrewne umożliwiające zdobycie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych
  • Praktyczna znajomość instalacji teletechnicznych
  • Praktyczna znajomość programu AutoCAD oraz Microsoft Office
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski
  • Znajomość programu Excel na poziomie średniozaawansowanym

Mile widziane

  • Doświadczenie w realizacji projektów w przemyśle i energetyce ( budowa fabryk, zakładów produkcyjnych, instalacji elektroenergetycznych w elektrowniach)
  • Posiadanie świadectw kwalifikacji E i D
  • Znajomość MS Project, NormaPro

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość awansu w strukturze firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Dodatkowy dzień wolny za dzień urodzin

W Elemont zajmujemy się kompleksową realizacją projektów budowlanych w zakresie: instalacji elektrycznych, systemów teletechnicznych, AKPiA oraz zadań wielobranżowych. Przez 30 lat funkcjonowania na rynku staliśmy się jedną z najbardziej doświadczonych, innowacyjnych i rozpoznawalnych firm budowlanych a nasze zaangażowanie w największe projekty inwestycyjne w energetyce i przemyśle plasuje nas na pozycji lidera na rynku Polskim.

Więcej informacji na stronie: www.elemont.pl

Inżynier Budowy, Opole