Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

ROOF RENOVATION Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy zgodnie ze standardem firmy,

  • Koordynowanie podwykonawców i ekip wykonawczych,

  • Rozliczanie rzeczywistych kosztów m.in. godzin pracy wynajętego sprzętu z przyjętym kosztorysem,

  • Rozliczanie budów, w tym wykonywanie obmiarów,

  • Sprawdzenie poprawności faktur za koszty związane z budową,

  • Przygotowanie miesięcznych raportów o stanie realizowanych budów,

  • Udział w koniecznych naradach na budowie,

  • Przygotowanie zamówień materiałowych zgodnie z istniejącymi wzorami,

  • Przygotowanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej budów,

  • Przygotowanie zestawień na potrzeby firmy,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne -budownictwo.

  • Dobrej, praktycznej znajomości MS Office, MS Project oraz AutoCAD,

  • Dobrej organizacji pracy i samodzielności,

  • Dyspozycyjności i gotowości pracy w delegacji na terenie całego kraju i poza jego granicami,

  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Udział w prestiżowych projektach budowlanych,

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,

  • Ubezpieczenie dla pracowników wraz z pakietem medycznym,

  • Niezbędne narzędzia do pracy: służbowy samochód, laptop, telefon.

  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej i awansu.

O nas

Roof Renovation Sp. z o.o. świadczy usługi związane z budową, przebudową, renowacją dachów w tym wielkogabarytowych dachów płaskich, dachów zielonych i innych. Realizacje prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy wyspecjalizowaną grupę projektantów, kierowników oraz inżynierów, którzy podchodzą indywidualnie do każdego klienta. Wykonujemy dachy w systemach membran PCV, izolacji bitumicznej, membran TPO/FPO oraz EPDM na obiektach wielkopowierzchniowych, przemysłowych i handlowych. Pracujemy na istniejących realizacjach w ramach ich renowacji oraz serwisowania. Doradzamy oraz optymalizujemy rozwiązania w skomplikowanych projektach. Pracujemy na materiałach najwyższej jakości oraz zgodnie z warunkami BHP.