Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

"COMMERCECON" sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie pracami budowlanymi,
  • Nadzór i kontrola nad jakością i terminowością wykonanych prac,
  • Przygotowywanie obmiaru postępu robót,
  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby zamówień,
  • Raportowanie realizacji robót,
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Współpraca z Zarządem Firmy, Kierownikiem budowy, Inwestorem oraz organami administracji publicznej przy realizacji inwestycji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Doświadczenie w realizacji prac budowlanych minimum 2 lata,
  • Znajomość prawa budowlanego,
  • Dobra organizacja pracy własnej i ekip wykonawczych,
  • Obsługa programów z pakietu MS Office, ACAD oraz inne,
  • Samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • Prawo jazdy-kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem).

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Zdobywanie doświadczenia w kontaktach z klientami;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników;
  • Stabilne zatrudnienie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Inżynier Budowy, opolskie