Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy

  • Ostrzeszów, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 10.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą budowlaną działającą na rynku od 1999 roku. Jako generalny wykonawca świadczymy usługi na rynku polskim, a także poza granicami kraju (m.in. Rosja, Ukraina, Białoruś). Naszą specjalnością są hale stalowe, a także inne obiekty w sektorze budownictwa ogólnego i przemysłowego. Z sukcesem realizujemy wszystkie etapy inwestycji budowlanych, rozpoczynając od koncepcji, projektu budowlanego oraz wykonawczego, przez fazę realizacji, aż do oddania gotowego obiektu „pod klucz".

    Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
    INŻYNIER BUDOWY
    Miejsce pracy: Ostrzeszów (okolice)
    Strzelin

    Miejsce pracy: Budowa Wrocław - Strzelin oraz biuro Ostrzeszów
    (możliwość transportu samochodem służbowym na trasie Wrocław Ostrzeszów)

    OPIS STANOWISKA:

    • praca na budowie
    • koordynowanie robót
    • nadzór techniczny

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym
    • dobra organizacja pracy
    • umiejętność pracy w zespole
    • umiejętność kosztorysowania

    MILE WIDZIANE:

    • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

    OFERUJEMY:

    • możliwość rozwoju zawodowego
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • umowę o pracę na pełny etat

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.