Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

Adatex Deweloper S.A.O firmie

  • Otrębusy (pow. pruszkowski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Adatex Sp. z o.o.

Adatex Sp. z o.o. jest firmą, która działa na polskim rynku od 2009 roku. Spółka koncentruje się na wysokiej jakości projektach deweloperskich, takich jak wielkomieszkaniowe zespoły apartamentowe oraz obiekty biurowo-usługowe.

Opis stanowiska:

- koordynacja i realizacja projektu zgodnie z przygotowanym planem działań, na podstawie dokumentacji projektowej inwestycji,

- bieżący monitoring prac i aktualizacja harmonogramu realizacji inwestycji,

- dbałość o zgodność realizacji inwestycji ze sztuka budowlaną,

- odbiór robót budowlanych,

- nadzór nad jakością i terminowością realizowanych budów zgodnie z projektem budowlanym.

Wymagania:

- umiejętność pracy zespołowej,

- dobra komunikacja i organizacja pracy,

- prawo jazdy kat. B,

- minimum 1,5 roczne doświadczenie w pracy na budowie związane z nadzorem oraz odbiorem robót.

Oferujemy:

- umowę o pracę

Ogłoszenie archiwalne