Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier budowy OZE

Michael Page

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest organizacja działająca w zakresie projektowania, budowania, integracji i uruchamiania obiektów energetycznych oraz przemysłowych.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierownika Budowy/Robót lub Kierownika kontraktu w organizacji, planowaniu i nadzorze nad realizowanymi pracami, w zakresie budowy farm wiatrowych i innych obiektów OZE oraz przemysłowych (w szczególności: fundamenty, drogi, budynki na stacjach)

  • Kontakt z Inwestorem i jego przedstawicielami

  • Kontrola jakości i terminowości prowadzonych prac

  • Sprawowanie kontroli przestrzegania przepisów BHP podczas prowadzonych prac

  • Prowadzenie dokumentacji budowy, w tym przygotowanie dokumentacji powykonawczej

  • Udział w rozliczaniu prac podwykonawców

  • Zamówienia materiałów w systemie ERP

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, pozwalająca na swobodne komunikowanie się z zagranicznym Inwestorem

  • Dyspozycyjność oraz gotowość pracy w miejscach realizowanych kontraktów (kontrakty na terenie Polski)

  • Znajomość podstawowych programów biurowych (m.in. Word, Excel)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność, odpowiedzialność i dokładność

  • Mile widziane doświadczenie przy budowie Farm Wiatrowych, stacji elektroenergetycznych WN/SN lub obiektów przemysłowych

Pracodawca oferuje

  • Forma zatrudnienia - umowa o pracę lub B2B - do wyboru przez kandydata

  • Dodatek za pracę w delegacji (rozliczane raz w miesiącu)

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Zdobycie doświadczenia, niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych

  • System premiowy

  • Zakwaterowanie w miejscu realizowanych kontraktów

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne