Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy OZE

PRO-ECO sp. z o.o.

5 00012 000 brutto / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • udział przy przygotowywaniu budowy,

  • nadzorowanie i koordynacja robót instalacyjnych,

  • monitorowanie realizacji projektu na podstawie harmonogramu i raportowanie progresu,

  • opracowanie dokumentacji budowy i uczestnictwo w odbiorach,

  • współpraca z zespołem projektowym i pozostałymi działami w firmie,

  • stała współpraca z Nadzorem Inwestorskim,

  • odpowiedzialność za realizację budżetu kontraktu, harmonogramu i procedur formalnych.

Nasze wymagania

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

  • dobra organizacja pracy,

  • determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów,

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski.

Mile widziane

  • znajomość specyfiki branży fotowoltaicznej

  • uprawnienia SEP D,E do 1Kv

  • ukończone studia techniczne (kierunek Elektrotechnika, Energetyka)

To oferujemy

  • pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju osobistego,

  • atrakcyjne zarobki oraz system premiowy,

  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon oraz samochód),

  • zdobycie cennego doświadczenia w przyszłościowej branży jaką jest OZE.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • ryczałt na paliwo

Firma powstała w roku 2015 i od tego czasu głównym przedmiotem działalności jest kompleksowe projektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznych. W naszym portfolio znajduje się ponad 9000 wykonanych instalacji. Dołącz do naszego zespołu doświadczonych doradców, monterów, działu technicznego i projektowego !

Przewiń do profilu firmy