Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

OCMER Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma OCMER Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, zajmująca się projektowaniem i budową hal stalowych oraz stalowo-żelbetowych, a także generalnym wykonawstwem obiektów przemysłowych obecnie poszukuje pracowników do koordynacji kontraktów budowlanych w kilku lokalizacjach na terenie Polski, na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynacja robót podwykonawców we współpracy z kierownikiem budowy;
  • Organizowanie zaplecza i placu budowy;
  • Wykonywanie przedmiarów / kosztorysowanie;
  • Poszukiwanie na rynku dostawców i podwykonawców;
  • Prowadzenie dokumentacji budowy, w tym opracowanie dokumentacji powykonawczej;

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne – inżynier budownictwa lub kierunki pokrewne;
  • mile widziane doświadczenie w biurze projektowym lub na budowie na podobnym stanowisku;
  • wysokie zdolności interpersonalne i negocjacyjne;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
  • dobra znajomość obsługi programów MSOffice, AutoCAD;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • samodzielność w nadzorowaniu robót budowlanych;
  • silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju zawodowego i uzyskania praktyki do uprawnień budowlanych;
  • możliwość szkoleń branżowych i poszerzania wiedzy;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników;
  • system benefitów pozapłacowych;
  • praca w przyjaznym i profesjonalnym zespole.

Ogłoszenie archiwalne