Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 2019-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukuje do pracy osoby na stanowisko:

    INŻYNIER BUDOWY

    Zakres obowiązków:

    • bieżący nadzór nad jakością i postępem wykonywanych robót budowlanych oraz analiza zgodności z harmonogramem
    • nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących na terenie budowy zasad BHP
    • nadzór nad terminową realizacją robót, analiza zgodności z harmonogramem
    • raportowanie w zakresie stopnia zaawansowania robót
    • koordynowanie dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności z harmonogramem i dokumentacją techniczną
    • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej / powykonawczej zgodnie z warunkami umowy
    • współpraca z Kierownikiem Budowy, Inspektorami Nadzoru a także innymi uczestnikami procesu budowlanego

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe (budowlane lub mechaniczne)
    • umiejętności związane z planowaniem robót i ich koordynacją
    • prawo jazdy kategorii B
    • dyspozycyjności i gotowości do podróży służbowych / delegacji
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

    Oferujemy:

    • pracę wśród profesjonalistów, od których można się wiele nauczyć
    • udział w prestiżowych i ambitnych projektach
    • realną możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
    • dynamiczny rozwój zawodowy dla ambitnych
    CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku aplikowania.

    Testy sprawdzające znajomość rysunku technicznego będą odbywały się w siedzibie firmy
    w Tarnobrzegu.