Oferta pracy

Inżynier Budowy

Holiday Park & ResortO firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości i zakresu wykonanych prac budowlanych na jednej z naszych inwestycji: 270 apartamentów w Sianożętach; 60 apartamentów w Ustroniu Morskim; kompleks 450 domków i 600 apartamentów w Cieplicach k. Jeleniej Góry; hotel w Łebie; hotel w Poznaniu; kompleks biurowy w Poznaniu; kompleks biurowo-magazynowy w Poznaniu

  • Sporządzanie i nadzór nad realizacją harmonogramu robót budowlanych

  • Prowadzenie korespondencji z wykonawcami

  • Raportowanie postępu prac

  • Współpraca z Kierownikami Budowy

  • Prowadzenie oraz opiniowanie zmian

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne o profilu budowlanym (ew. w trakcie zdobywania wykształcenia)

  • Doświadczenie w pracy na tym stanowisku lub podobnym

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Solidność, terminowość

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia praktyki umożliwiającej uzyskanie uprawnień budowlanych

  • Perspektywy awansu zawodowego

  • Stabilne zatrudnienie, nastawienie na długofalową współpracę (po zakończeniu danego projektu oferujemy możliwość pracy na innej inwestycji)

  • Elastyczność względem formy współpracy - w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B)

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe)

  • Pracę nad ciekawymi i różnorodnymi projektami inwestycyjnymi w dynamicznie rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją rynkową

  • W przypadku zainteresowanych kandydatów mieszkających w większej odległości od miejsca realizacji inwestycji – oferujemy zorganizowanie i pokrycie kosztów zakwaterowania (od poniedziałku do piątku, w okolicy budowy)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Holiday Park & Resort

Holiday Park & Resort to sieć sześciu luksusowych resortów nad polskim morzem, w których każdego dnia wakacje spędza ponad 9 tysięcy Gości. Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie 6 lat zyskała pozycję lidera w swojej branży, a także otrzymała nagrody „Luksusowa Marka Roku 2020”, „Luksusowy Produkt Roku 2020” oraz „Najwyższa Jakość Roku 2020”. Starannie zaprojektowane miejsca noclegowe i bogata infrastruktura, idealnie wkomponowane w przyrodę w bliskiej odległości od morza, to wyjątkowe miejsce na rodzinne wakacje. Nasza sieć nieustająco się rozwija, jesteśmy w trakcie budowy największego w Europie kompleksu turystyczno-rozrywkowego w jednej z miejscowości na południu Polski.

Przewiń do profilu firmy