Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

INFINE Sp. z o.o. Sp. k.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ważna jeszcze 10 dni
    do: 16 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy, przepływu informacji oraz dokumentów pomiędzy budową a biurem dotyczącym projektu

  • Koordynowanie prac podwykonawców

  • Wprowadzenie podwykonawców na budowę oraz ich koordynacja

  • Kontrola jakości wykonanych robót

  • Prowadzenie harmonogramów inwestycji i ich bieżąca kontrola

  • Dopilnowanie dyscypliny pracy, porządku i przepisów BHP i ppoż.

  • Koordynowanie dostawy materiałów budowlanych

  • Raportowanie przebiegu realizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – Budownictwo lub pokrewne

  • Mile widziane uprawnienia budowlane

  • Biegła obsługa komputera oraz znajomość programów: MS Office, MS Project, AutoCAD

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie budownictwa użytku publicznego, obiektów handlowych i hotelowych

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B - czynne

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość realizacji interesujących projektów oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów

  • Pakiet medyczny

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Praca na terenie całego kraju

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Firma INFINE Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie to firma, która stawia na rozwój i nowe wyzwania wyznaczają kierunek codziennej pracy. Dlatego to idealne miejsce dla osób, które pragną doskonalić swoje umiejętności z pasją realizując prestiżowe projekty.

Firma INFINE Sp. z o.o. Sp. k. specjalizuje się generalnym wykonawstwem Inwestycji Budowlanych oraz modernizacją obiektów budowlanych poszukuje pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy osób odpowiedzialnych, kreatywnych samodzielnych, lubiących wyzwania.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje CV używając przycisku poniżej lub n adres mailowy [email protected]