Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 02.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Electrum jest firmą inżynierską wyspecjalizowaną w przygotowaniu, kompleksowej realizacji i serwisowaniu (develop – establish – operate) projektów inwestycyjnych i obiektów z obszarów energetyki, przemysłu i budownictwa.

    Jesteśmy ekspertami w tym, co robimy, i codziennie staramy się być jeszcze lepsi. Stawiamy na nieszablonowe myślenie, lojalność i żelazny profesjonalizm. Wierzymy, że ciągły rozwój jest jedyną receptą na sukces.

    Szukamy ludzi takich jak my – samodzielnych i odpowiedzialnych, a przy tym – głodnych wiedzy i otwartych na nowe możliwości.

    Zakres zadań:

    • organizacja i kontrola realizacji robót instalacyjnych (instalacje na stacjach WN/SN i innych obiektach elektroenergetycznych oraz komercyjnych) lub budowlanych,
    • nadzór nad pracownikami, zgodnością, jakością i terminowością wykonania robót,
    • kontrola i rozliczanie podwykonawców, odbiory wykonywanych robót,
    • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP,
    • prowadzenie dokumentacji robót, bieżące raportowanie danych dotyczących realizacji.

    Wymagania:

    • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi, a w przypadku Inżyniera Budowy w zakresie instalacyjno-elektrycznym, uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności Instalacji Elektrycznych i Elektroenergetycznych
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • język angielski na poziomie B2,
    • prawo jazdy kat. B,
    • dyspozycyjność i mobilność ( gotowość do podróży służbowych).

    Oferujemy:

    • stabilne miejsce zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę w firmie doceniającej ambicję, lojalność i zaangażowanie pracowników,
    • pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje.

    Swoją aplikację (CV i list motywacyjny) prześlij za pomocą przycisku Aplikuj.

    Więcej o nas na: www.electrum.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

    Engineering Inside Out.